piątek, 29 sierpnia 2014

Nad wyraz wyrafinowany w swej prostocie...


Witajcie!

Na wstępie chciałbym Was bardzo przeprosić. Prawie dwa tygodnie bez nowego wpisu. Dołożę wszelkich starań, aby przerwa między postami nie była już tak długa.

Kolejna sprawa to podziękowania. 4000 wyświetleń. Magiczna liczba przekroczona. Udało się Nam tego dokonać w dwa miesiące. Tyle czasu prowadzę już bloga,
a nadal sprawia mi to ogromną przyjemność. Dlatego: Dziękuję! Dzięki Wam mam siłę i ochotę, by dalej pisać, wstawiać zdjęcia. Dzięki Wam się rozwijam. Staram się za każdym razem pokazywać coś nowego, coś czego jeszcze nie było. Wielu z Was mnie wspiera i doradza. Wasze słowa uskrzydlają.  Dziękuję Wam wszystkim
i każdemu z osobna :)

Jako że mamy kolejny już jubileusz, specjalnie dla Was, niespodzianka.
Efekt wakacyjnej "nudy":Dzisiejszy wpis to ostatni post wykorzystujący zdjęcia z Ustki. Tłem sesji są cudowne i bardzo malownicze domki w tym nadmorskim kurorcie. Przepiękne. Niespotykane. Urokliwe i klimatyczne.

A teraz stylizacja. Na koniec wakacji dodaję wpis z zestawieniem jak najbardziej letnim, bardzo lekkim ale również eleganckim. Całkowicie postawiłem na biel. Przełamałem ją granatowymi butami, zegarkiem i czarno-białym krawatem.


Koszula. Najzwyklejsza, biała, elegancka koszula. Jak widać, nie musi być łączona tylko i wyłącznie z garniturem. Kombinacji jest mnóstwo :)
Spodenki. Klasyczne, białe, krótkie spodnie. Idealne na lato. Ewidentny must have w szafie każdego faceta.
Krawat. Niby zwykły i bardzo prosty, jednak nad wyraz wyrafinowany w swej prostocie. Bardzo ciekawy. Świetnie wygląda w tym zestawieniu. Istne apogeum :)Biel to wspaniały wybór na lato. Jest taka lekka i świeża. Polecam ją każdemu :)
Zestawienie wielofunkcyjne. Eleganckie, ale nie do przesady. Bycie pod krawatem tez może być fajne. Warto o nim pamiętać :)

Za zdjęcia dziękuję Mamie!

Cześć!

3 komentarze:

  1. Zabijcie to zanim złoży jaja...

    OdpowiedzUsuń
  2. powiem szczerze.. każdy twój wpis jest prawie taki sam..powtarza się słownictwo, wszystko zdaje się takie podobne... stylizacje - niektóre są do siebie podobne, inne są zajebiste :) , jeszcze inne - nie w moim typie jakoś..
    Ogólnie życzę powodzenia :) Jesli sprawia ci to przyjemnośc i odczuwasz potrzebę chwalenia się swoimi outfitami to wg mnie nie powinien ci nikt tego zabraniać. ten wyżej niech spada; ) (ten co napisał "zabijcie to znaim[...] " << załosny komentarz
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń