sierpnia 17, 2014

Obrusik w promieniach Słońca :D


Witajcie!

Dzisiaj kolejny wakacyjno-Ustkowy wpis :D Zdjęcia, które dzisiaj Wam zaprezentuję, pochodzą z wyjątkowej sesji, ponieważ robionej na 3 razy. Za każdym podejściem, po zrobieniu kilku zdjęć, zaczynało padać, by w niedługim czasie na nowo wyjrzało Słońce :) No cóż, pogoda nad Bałtykiem bywa kapryśna :) Niemniej jednak, widoki są tam na tyle cudowne, że warto pomęczyć się
z naprzemiennym deszczem i Słońcem :)Dzisiejsza stylizacja to look bardzo młodzieżowy. Postawiłem przede wszystkim na luz i swobodę. Krótkie dresy, czarny t-shirt, biały tenisówki. I koszula. Przewiązana w pasie... A... No i oczywiście okulary przeciwsłoneczne :)

T-shirt. Z ciekawym nadrukiem. Od razu przywołuje wspomnienie z dzieciństwa. "Ulica sezamkowa". Genialna bajka :)Dresy. Krótkie. Idealne na lato. W jasnym odcieniu szarości. Jak najbardziej na tak :DKoszula zawiązana w pasie. Przez niektórych żartobliwie nazywana obrusikiem. Fajny, efektowny dodatek, który w tej stylizacji idealnie zgrał się z resztą :)

Zestawienie wygodne, cudownie nadające się na spacer, spotkanie z przyjaciółmi. Bardzo wiele daje koszula. Dzięki niej, stylizacja staje się ciekawsza, nie jest nudna. Nośmy obrusiki, polecam :)

Za zdjęcia dziękuję Mamie :)

Cześć!

1 komentarz:

  1. Lubie takie same trampki
    Lubie okulary
    Zdjecie z ksiazka.
    Tez lubie. :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Szafa Bubu , Blogger