lipca 04, 2014

Nowoczesna ceglana kraina


Witajcie!

Dzisiejsza sesja w łódzkich Loftach. Przepiękne miejsce. Połączenie klasyki z nowoczesnością. Cegły. Szkło. Stal. Wszędzie czysto, cicho i spokojnie. Miejscówka z całą pewnością fascynująca, urzekająca i w pewnym stopniu magiczna.

Dzisiejsza stylizacja to... Marynarka. Granatowa, jakby filcowa. Wbrew pozorom wcale nie jest w niej tak bardzo gorąco. Nadaje całemu zestawieniu elegancji. Do tego czarne szorty, T-shirt z Cropp'a i trampki. Dwa różne oczywiście. No i na dopełnienie, szalik. Czarny, pasujący do całego zestawienia.


Koszulka z całą pewnością hipsterska. Nie każdy zdecydowałby się na jej założenie. Błękitna z motywem popcornu. Dla mnie jak najbardziej na tak!


Jak już napisałem, trampki, dwa różne. Czarny i żółty. Połączenie kontrastowe. Jak najbardziej ten zestaw kolorów pasuje do całości
Pogoda na maksa dopisuje, a więc okulary przeciwsłoneczne. Czarno-niebieskie, idealnie łączą się ze stylizacją, tworząc fajną, spójną całość.


Stylizacja jest elegancka, nadająca się na spacer, do szkoły, czy spotkanie trochę bardziej oficjalne. Młodzieńczego look'u nadaje jej błękitna koszulka o nietypowym wzorze.


 Za cudowne zdjęcia dziękuję najlepszemu fotografowi, P.Amelie

Cześć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Szafa Bubu , Blogger